Useful materials
Documents
Аналітичний звіт

У звіті представлено аналіз обсягів економії бюджетних коштів при будівництві та реконструкції житлових і громадських будівель за стандартами Near Zero Energy Building (NZEB). Документ містить порівняння поточних витрат на експлуатацію типових бюджетних та житлових будівель, побудованих за стандартами NZEB, з витратами на будівлі, зведені за існуючими стандартами. Розглянуто мінімізацію споживання електричної енергії та потреб на опалення, а також визначено витрати бюджетних коштів на покриття різниці в тарифах для житлових будівель з урахуванням дефіциту бюджету та вартості державних запозичень.

Дослідження акцентує увагу на стимулюванні будівництва NZEB в житлових та бюджетних будівлях, пропонуючи заходи для досягнення енергоефективності, такі як встановлення теплових насосів, сонячних електростанцій, та систем вентиляції з рекуперацією. Аналіз також охоплює безпекові аспекти будівель з близьким до нульового енергоспоживання.

Окрім того, запропоновано алгоритм розрахунку економії бюджетних коштів при будівництві та реконструкції будівель за стандартами NZEB. Висновки звіту підкреслюють потенційні переваги від впровадження заходів енергоефективності, що можуть зменшити потребу в зовнішніх запозиченнях та покращити енергетичну незалежність країни.

Ця публікація буде цікава для фахівців у галузі енергетики, будівництва, управління бюджетом, а також для урядовців і представників місцевих органів влади, які займаються питаннями енергоефективності та оптимізації бюджетних витрат. Вона також стане в нагоді дослідникам, викладачам та студентам, які цікавляться сучасними тенденціями у сфері будівництва та енергозбереження.

Ознайомитись з матеріалом можна ТУТ


Цей звіт підтриманий̆ Європейською кліматичною фундацією. Відповідальність за інформацію та погляди, висловлені у цьому звіті, лежить на авторах. Європейська кліматична фундація не може бути визнана відповідальною за будь-яке використання інформації, яка викладена в цьому звіті.