Useful materials
Documents
Аналіз основних технічних рішень для окремих будівель та містечок для ВПО

В дослідженні аналізуються основні технічні рішення для окремих будівель та містечок і вибору оптимальних, з огляду на життєвий цикл, вартості будівництва та експлуатації, а також обсяги викидів вуглекислого газу з відповідними рекомендаціями щодо будівництва нових будівель та модернізації вже побудованих містечок.

Окремо приділена увага питанню забезпечення надійного енергопостачання з огляду на руйнування енергетичної інфраструктури та ризики блекаутів.

Зокрема аналітичний матеріал містить такі розділи:

1. Основні концепції житла для переселенців та аналіз потреб в енергоресурсах для забезпечення комфортного перебування

1.1. Огляд основних огороджувальних конструкцій
1.2. Огляд основних інженерних систем
1.2.1 Системи опалення
1.2.2 Гаряче водопостачання
1.2.3 Вентиляція та кондиціонування
1.2.4 Системи освітлення

2. Огляд потенційних джерел тепло та електропостачання з максимальним використанням відновлювальних джерел енергії

2.1 Гібридні сонячні електростанції для компенсації частини власних потреб в енергії та забезпечення резервного живлення критичних потреб
2.2 Пелетні котельні для потреб в опаленні та гарячому водопостачанні 2.3 Теплові насоси на потреби опалення та гарячого водопостачання

3. Підходи до оцінювання техніко-економічні показників запропонованих варіантів в рамках життєвого циклу будівель

4. Попередні рекомендацій щодо ефективної експлуатації, моніторингу енергопостачання та проведення розрахунків за енергоносії, що стимулювали б ощадне енерговикористання.

Ознайомитись з матеріалом можна ТУТ

Матеріал підготовлено в рамках проєкту «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)».

Проєкт «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб» створено Громадською організацією «Київський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Зміст звіту не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.