Useful materials
Documents
Рекомендації для органів місцевого самоврядування як зробити середовище доступним

Метою дослідження є розробка покрокової інструкції для органів місцевого самоврядування щодо організації/адаптації міських просторів для маломобільних груп при реконструкціях та будівництві соціального житла. Для досягнення мети виконано наступні завдання:

  • проведено аналіз досвіду організації/адаптації міських просторів для маломобільних груп у громадах;
  • сформовано рекомендації щодо впровадження сучасних практик та основних принципів забезпечення доступних просторів у містах для маломобільних груп населення;
  • розроблено покрокову інструкцію для органів місцевого самоврядування щодо організації/адаптації міських просторів для маломобільних груп при реконструкції, будівництві соціального житла;
  • розроблено рекомендації щодо залучення фінансування з місцевого та державного бюджету, від бізнесу, залучення волонтерської допомоги та підтримки іноземних партнерів.

Ознайомитись зі звітом можна ТУТ

Дослідження проведено в рамках проєкту «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб», створеного Громадською організацією «Київський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Зміст звіту не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.