Useful materials
Documents
Звіт «Рекомендації для органів влади щодо формування фонду соціального житла»

Звіт «Рекомендації для органів влади щодо формування фонду соціального житла» підготовано протягом листопада-грудня 2023 року в рамках проєкту «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)».

У звіті узагальнено міжнародний досвід щодо формування та використання фонду соціального житла, з акцентом на ті приклади, які видаються найбільш релевантними для України. Надається аналіз положень і практики застосування законодавства України щодо формування та використання фонду соціального житла. Проводиться узагальнення результатів огляду й аналізу міжнародного та українського досвіду формування та використання фонду соціального житла, наводяться висновки та рекомендації.

Зокрема звіт містить такі розділи:

  • Вступ та загальні зауваження
  • Огляд міжнародного досвіду формування та використання фонду соціального житла
  • Аналіз законодавства України щодо формування та використання фонду соціального житла
  • Практика формування та використання фонду соціального житла в Україні
  • Узагальнені результати огляду й аналізу міжнародного та українського досвіду формування та використання фонду соціального житла
  • Загальна характеристика рекомендованих законодавчих змін

Ознайомитись з матеріалом можна ТУТ.

Проєкт «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб» створено Громадською організацією «Київський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Зміст звіту не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.