Корисні матеріали
Документи
Квартирний облік. Отримання житла з державного та громадського фондів.

Аналітичний матеріал "Квартирний облік. Отримання житла з державного та громадського фондів. Огляд законодавства та судова практика" містить такі розділи:

  • Особи, які потребують поліпшення житлових умов 
  • Які документи та куди необхідно подати до заяви про взяття на квартирний облік 
  • Порядок та умови виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України  
  • Судова практика.

Ознайомитись з аналітичним матеріалом можна за посиланням: https://tinyurl.com/5ywvtn2r   

Матеріал підготовлено у межах проєкту «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб». Проєкт створений та реалізується Громадською організацією «Київський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.