Корисні матеріали
Документи
Аналітичний звіт
Recommendations on stimulating energy efficiency measures

Аналітичний звіт “Рекомендації щодо стимулювання енергоефективних заходів та ВДЕ у житловому секторі у воєнних умовах для української влади та міжнародних партнерів” містить практичні рекомендації для органів державної влади та місцевого самоврядування, а також для кінцевих споживачів енергії, що могли б суттєво підвищити ефективність використання енергоресурсів та знизити залежність країни від енергетичної залежності.

Ключова мета звіту – зібрати в одному місці рекомендації для органів державної влади та місцевого самоврядування, а також для кінцевих споживачів енергії, що могли б суттєво підвищити ефективність використання енергоресурсів та знизити залежність країни від енергетичної залежності.

В цьому аналітичному матеріалі основна увага приділяється першочерговим крокам, що, як правило, носять організаційний характер і не потребують суттєвих капіталовкладень, а також можуть бути реалізовані за рахунок перерозподілу коштів, що наразі йдуть на субсидіювання та компенсацію різниці в тарифах.

Зокрема, звіт містить такі розділи:

  • Огляд стану енергетичного сектору в контексті підвищення ефективності енергоспоживання житловими будівлями.
  • Огляд програм стимулювання заходів з підвищення ефективності енергоспоживання та відновлювальних джерел енергії в житловому секторі.
  • Юридичні аспекти впровадження ВДЕ в багатоквартирних будинках.
  • Рекомендації учасникам щодо прискорення темпів та підвищення ефективності енерговикористання в житловому секторі.
  • Вплив проєктів з підвищення енергоефективності та використання альтернативних джерел енергії на енергетичні ринки України.
  • Матеріали з детальними інструкціями щодо впровадження енергоефективних заходів.

Ознайомитись з матеріалом можна ТУТ

Аналітичний звіт підготовлений в рамках реалізації проекту “Рекомендації щодо стимулювання енергоефективних заходів та ВДЕ у житловому секторі у воєнних умовах для української влади та міжнародних партнерів” за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна.

Думки, висновки та рекомендації належать авторам цього дослідження і не обов’язково відображають погляди Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ —Україна та уряду Німеччини.