Громадська організація «Київський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника/ів на надання послуг "Підготовки та адвокації змін до первинного законодавства для розв'язання проблемних питань відбудови/ремонту знищеного/пошкодженого житла" у рамках проєкту «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)».

Очікується, що постачання послуг здійснюватиметься у період з 1 листопада по 25 грудня 2023 року. Просимо детально ознайомитися із характером очікуваних послуг та критеріями оцінки, заповнити та надіслати необхідні документи на електронну скриньку: tender.osbb@gmail.com.

Обсяг послуг та очікувані результати:

 1. Проблемні питання і виклики відбудови (ремонту) знищеного і пошкодженого житла:
  1. Огляд проблемних питань і викликів щодо відбудови (ремонту) знищеного і пошкодженого житла;
  2. Надання принципових пропозицій щодо вдосконалення законодавства.
 2. Пропозиції щодо врегулювання правового статусу та фактичного виділення земельної ділянки багатоквартирного будинку для забезпечення права співвласників багатоквартирного будинку на його відбудову.

Зміст роботи:

 • Провести аналіз проблемних питань і викликів щодо відбудови (ремонту) знищеного і пошкодженого житла.
 • Надати принципові пропозиції щодо вдосконалення законодавчих актів (primary legislation) відповідно до виявлених проблем і викликів, у т.ч. щодо врегулювання правового статусу та фактичного виділення земельної ділянки багатоквартирного будинку для забезпечення права співвласників багатоквартирного будинку на його відбудову.
 • Скласти аналітичний звіт “Проблемні питання і виклики відбудови (ремонту) знищеного і пошкодженого житла”, який складатиметься із двох частин і включатиме, зокрема, проекти законодавчих актів (змін до законодавчих актів) з найважливіших проблемних питань і викликів, у т.ч. щодо врегулювання правового статусу та фактичного виділення земельної ділянки багатоквартирного будинку для забезпечення права співвласників багатоквартирного будинку на його відбудову.

Порядок роботи:

Робота виконуватиметься в два етапи:

 • Аналіз проблемних питань і підготовка принципових пропозицій (1-ша частина звіту).
 • Підготовка проектів законодавчих актів (змін до законодавчих актів) з найважливіших проблемних питань і викликів (2-га частина звіту), у т.ч. щодо врегулювання правового статусу та фактичного виділення земельної ділянки багатоквартирного будинку для забезпечення права співвласників багатоквартирного будинку на його відбудову.

Результат:

Звіт із двох частин:

 • Аналіз проблемних питань і підготовка принципових пропозицій (1-ша частина звіту) - до 30.11.2023.
 • Підготовка проектів законодавчих актів (змін до законодавчих актів) з найважливіших проблемних питань і викликів (2-га частина звіту), у т.ч. щодо врегулювання правового статусу та фактичного виділення земельної ділянки багатоквартирного будинку для забезпечення права співвласників багатоквартирного будинку на його відбудову - до 25.12.2023.

Вимоги до виконавця:

 • Статус суб’єкта підприємницької діяльності;
 • Досвід участі в громадських радах центральних органів виконавчої влади, відповідальних за житлову політику та будівництво;
 • Досвід участі в розробці та адвокатуванні законодавчих актів у житловій сфері, зокрема щодо права власності на житло, управління житлом, будівництва житла;
 • Підтверджена поточна можливість здійснювати адвокацію від імені неурядових організацій (громадських об’єднань, благодійних організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та їхніх асоціацій, органів самоорганізації населення тощо). Підтвердженням вважатиметься надання документів, що підтверджують входження до складу органів управління таких організацій.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • наявність досвіду/зразки попередніх робіт. Досвід співпраці з ОПОРОЮ буде перевагою;
 • повна загальна вартість надання послуг в гривнях без ПДВ.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://surl.li/jpxuf
 • резюме з описом досвіду роботи; 
 • цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог (http://surl.li/jpxtu ).

Участь у конкурсі можуть взяти ФОП, ПП чи ТзОВ.

Для юридичної особи прохання надати наступні скан-копії документів:

 • довідку про реєстрацію платника податків.
 • свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання надати наступні скан-копії документів:

 • свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Відповідь буде надіслана лише тим кандидатам та кандидаткам, які будуть відібрані для співбесіди.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою (повний пакет документів) до 23:59 29 жовтня 2023 року на електронну адресу: tender.osbb@gmail.com 

Проєкт «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб» створено Громадською організацією «Київський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах  фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Зміст публікації не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.