Не зібрали кошти
img
Не зібрали кошти
Назва ОСББ
Кравченко, 12
36907143
Дніпропетровська область
м. Павлоград. Вул. Кравченка, б. 12
Дивитись на карті

48.491436546418, 35.9312894964

0 євро
15500 євро
0%
Мета проєкту
Використання сонячної енергії в умовах постійних відключень електроенергії для забезпечення загально будинкових потреб співвласників будинку.
Забезпечення безпечного проживання мешканців будинку під час відключень електроенергії, використовуючи зелену енергетику.
Актуальність проєкту (чому проєкт важливий для ОСББ саме зараз)
В умовах військового стану та після нього, під час відновлення Країни, ми змушені подбати про безпеку та комфортне проживання мешканців будинку. Постійні відключення електроенергії, планові чи аварійні, змушують мешканців ходити темними сходами та коридорами. А також без електроенергії не працюють замкові пристрої, це наражає мешканців на небезпеку. Використання енергії сонця дозволить вирішити ці питання. Ми не розглядаємо використання генераторів на пальному тому що пальне в великій кількості потрібно десь зберігати, а в ОСББ немає місць для належного, безпечного зберігання.
До повномасштабного вторгнення
Будинок 5 поверховий, 2 під’їзди, 80 двокімнатних квартир (бувший гуртожиток), три сходових марші, довгі коридори на 8 квартир, 30 вікон(старих, дерев'яних) в місцях загального користування. Будинок без газопостачання з електроплитами та індивідуальним електричним опаленням в кожній квартирі.
Після повномасштабного вторгнення
Життя продовжується. Замінили 8 вікон на нові металопластикові (плануємо продовжувати), провели капітальний ремонт системи холодного водопостачання.
На даний момент відсутня інформація про виконані роботи та витрати