Не зібрали кошти
img
Не зібрали кошти
Назва ОСББ
Відсутня інформація
There is no information
Харківська область
вул. Дмитрівська, 5
Дивитись на карті

49.990517785545, 36.215883277508

0 євро
15500 євро
0%
Мета проєкту
Розробка та апробація у м. Харкові механізму використання сонячної енергії для електрозабезпечення багатоквартирних будинків з використанням розподіленої генерації для підвищення надійності електропостачання та зниження викидів СО2
Актуальність проєкту (чому проєкт важливий для ОСББ саме зараз)
В умовах воєнного стану виникла потреба у наявності альтернативних джерел електропостачання у зв‘язку із пошкодженням магістральних та розподільчих мереж, що могли б забезпечувати, принаймні, базові потреби будинку, а саме: освітлення місць загального користування в т. ч. бомбосховищ, заряджання мобільних телефонів та живлення комунікаційної апаратури, живлення насосів систем опалення та водопостачання. З цією метою спеціалістами Асоціації енергоаудиторів України було розроблено та передано ОСББ м.Харкова портативний варіант зарядної станції на базі сонячної батареї для використання населенням багатоквартирного будинку в укритті – зарядки гаджетів, забезпечення мінімального рівня освітлення.
Зважаючи на потребу у надійному електропостачанні не лише в укритті, ми пропонуємо використання альтернативних джерел енергіі (сонячної енергії) для надійності забезпечення критичних потреб населення багатоквартирного будинку (електропостачання насосних груп для водопостачання, теплопостачання, освітлення місць загального користування – приміщень укриття, на інформативні та побутові потребі у воєнний стан). В штатному режимі це обладнання дозволить знизити споживання електроенергії від традиційних джерел (з мережі). У майбутньому такі заходи дозволять зменшити поточні платежі мешканців за електропостачання важливих систем жизнезабеспечення будинку, можливість генерації електроенергії між співвласниками багатоквартирного будинку у літній час та зниження в цілому викидів СО2.
До повномасштабного вторгнення
Відсутня інформація
Після повномасштабного вторгнення
Відсутня інформація
На даний момент відсутня інформація про виконані роботи та витрати